אטרקציות

     
 
 

אטרקציות

אטרקציות לאירועים יכולים לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו למהנה יותר, הן עבור בעלי השמחה והן עבור האורחים באירוע ואף להפוך אותו לזכיר יותר. זאת אומרת, גם זמן רב לאחר שהאירוע נגמר האורחים עוד יזכרו את האירוע בשל האטרקציות המיוחדות שבו ובשל החווייה המיוחדת שהוא העניק להם. כיום, ניתן להתאים אטרקציה כמעט לכל אירוע כך שהאטרקציה תשתלב בצורה נהדרת עם האירוע עצמו. כך למשל, ניתן להתאים אטרקציות שונות לחתונות, למסיבות בר מצווה, למסיבות בת מצווה, לאירועים עסקיים, למסיבות מפוארות ולמגוון אירועים נוספים. כאשר בוחרים אטרקציה, מבין מגוון האטרקציות הקיים בשוק, חשוב לחשוב על הקהל אשר מגיע לאירוע ולהתאים אטרקציה לסוג האירוע ולסוג הקהל. למשל, אם מדובר באירוע שמשתתפים בו מספר גדול של ילדים או נערים ונערות צעירים, דוגמת מסיבת בת מצווה, חשוב להתאים אטרקציות לקהל גיל הזה. לעומת זאת, אם מדובר באטרקציות לאירוע עסקי בו משתתפים רק מבוגרים כדאי לחשוב על אטרקציות מסוג אחר לחלוטין.

 
 
אטרקציות לאירועים, כאמור לעיל, הן מגוונות ושונות זו מזו. לפניכם הצעות לכמה אטרקציות שיכולות אולי להתאים לאירוע שאתם מארגנים. אטרקציה אחת היא לשכור קריקטוריסט שיאייר את האורחים באירוע וינציח את הקריקטורה על חולצה או על בד קנבס. זוהי אטרקציה שיכולה מאוד להתאים לילדים ולנערים אך יכולה גם להלהיב לא מעט מבוגרים. יתרון נוסף של האטרקציה הוא שבסיום האירוע מקבלים מעין שי או מזכרת קטנה מהאירוע בדמות האיור, מה שעוזר להפוך את האירוע לזכיר יותר. אטרקציה נוספת לאירועים יכולה להיות דווקא קשורה למוסיקה. ניתן לשכור להקה מוסיקלית אשר תפעיל את הקהל ותעזור לעשות "שמח" באירוע בצורה מעט לא שגרתית, זוהי אטרקציה שיכולה להתאים לאנשים בכל הגילאים. אטרקציה נוספת לאירוע, שיכולה להתאים מאוד למסיבות פורים ולאירועים בהם משתתפים ילדים, נערות ונערים היא לשכור את שירותיה של מאפרת שתאפר את קהל החוגגים ותוסיף הרבה צבע ושמחה לאירוע. זהו רק קומץ קטן של הצעות לאטרציות מתוך מגוון עצום ורחב של אטרקציות לאירועים.
 
אטרקציות לאירועים יש לבחור לפי כמה קריטריונים שונים. קריטריון אחד, כפי שנאמר לעיל, הוא להתאים את סוג האטרקציה לקהל אשר מגיע לאירוע, הן מבחינת הגיל של האורחים והן מבחינת האופי של האורחים ומבחינת האופי של האירוע. למשל, אטרקציה מסוימת שתתאים לאירוע משפחתי אולי פחות תתאים לאירוע מעונב בעל גוון עסקי. קריטריון נוסף שעל פיו כדאי לבחור אטרקציות לאירועים הוא על פי התקציב שלכם. חשוב מאוד שלא תבחרו באטרקציות אשר חורגות בצורה משמעותית מהתקציב שלכם, גם אם הן נראות לכם מתאימות מאוד לאירוע. אם אתם כן מחליטים לבחור באטרקציה יקרה יותר עליכם לוותר על דבר מה אחר או לנסות להוזיל עלויות בדרך אחרת על מנת שלא תחרגו מתקציב האירוע. לפי קריטריונים אלו ונוספים יש לבחור אטרקציות לאירועים.