די ג'יי

     
 
 

די ג'יי

כל משפחה שעומד בפתח דלתה אירוע, תרצה לערוך אותו בצורה אידיאלית ואיכותית, בצורה מרשימה וטובה. לשם כך מרכיבי כל האירוע צריכים להיבחר בקפידה. הלבוש, האולם, האוכל, ובין היתר כן גם די ג'יי. די ג'יי מהווים חלק נכבד וחשוב בכל אירוע משמח כזה או אחר, היות והם בעצם אחראים על רמת השמחה של האירוע שיתקיים. אירוע ללא מוזיקה מתאימה, לקהל האורחים המוזמנים או לאופי האירוע, יהיה אירוע כושל.

די ג'יי אמורים לדעת איך להזיז את האורחים, איך לגרום להם לקום מהכיסאות ולשמוח. איך לרקוד ולשיר ביחד עם המשפחה לה שייכת השמחה. די ג'יי אמורים לדעת, איזו מוזיקה מתאימה בתחילת האירוע, בזמן שכולם יושבים לאכול, בזמן שכולם רוצים לרקוד, בטקס מסוים אם קיים באירוע, בסוף האירוע, ובכלל לכל אורכו. קיימים המון די ג'יי שאינם מנוסים מספיק באירועים, שלא יודעים כיצד להרים את הקהל מהכיסאות, כיצד להעלות את השמחה, שלא מבינים הרבה במוזיקה ומכירים סגנון אחד מסוים שכביכול משתייך לאירועים. די ג'יי כאלה יכולים להוריד מערכו של אירוע הרבה דבר שאף משפחה לא תרצה שייקרה לה.

היו המון מקרים של משפחות שלא יצאו שבעות רצון מהאירוע אותו ערכו והסיבה הגדולה הייתה בגלל די ג'יי, כאלה שלא עשו את עבודתם כראוי. שוק הדי ג'יי מלא בעובדים ומלא בעבודה. לא כולם למדו את התחום או בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום, חלקם חדשים וטריים ורק מחפשים כמה שיותר עבודה או אירועים לצבור ניסיון בהם, לא נעים ליפול בצבירת ניסיון של די ג'יי מתלמדים, זה מורגש מכל עבר בדרך כלל. ישנם המון סוגי די ג'יי, מעבר לאלו שאנו רואים הרבה באירועים. ישנם די ג'יי שעובדים יותר במועדונים חשוכים בת"א, במסיבות טבע, באירועי השקות מלאי סלב, מסיבות כיתה, שמחות בבית ובאולמות אירועים וכו'. כל סוג של תקליטן שונה מהאחר, בצורת העבודה.