זמרים

     
 
 

זמרים

מתעניינים בשירותי זימרה בהופעות ? במאמר זה נסקר עבורכם את סוגי השירותים השונים בתחום הזימרה וכיצד יש לאתר זמרים מנוסים להופעות. זמרים יכולים להופיע על במה נמוכה, סביב הקהל או במסגרת עבודתם בבר. עבודת שירה אומנותית המתבצעת בבר נקראת בר אקטיבי: הבר פעיל בתחומי האומנות בשעה שהוא מבצע את עבודתו כספק משקאות. במאמר זה נסקר עבורכם שירותי שירה שונים הנעשים על ידי זמרים לאירועים:
 
שירה על במה קטנה
 
זמרים שונים יבצעו עבורכם קונצרטים על במות נמוכות. מדובר על אומנים אשר ינגנו לכם ממיטב שיריהם וישירו בקולם הענוג. חשוב לוודא מול הזמרים שמדובר בשירים קצביים המתאימים לאירועים ולא בשירים המתאימים לאולם קונצרטים שקט ואוונגרדי. שירה של זמרים באירועים אמורה להקפיץ את הקהל וליצור אווירת חג אמיתית.
 
שירה תוך שיוט ברחבי הקהל
 
זמרים רבים בוחרים לחשיר תוך שהם מתנועעים עם מיקרופון אלחוטי או מדונה – ברחבי הקהל. הזמרים מפעילים את הקהל וגורמים לו להרגיש כהצד המופיע. זמרים שונים יבחרו לבצע את השירים שהם שרים בקונצרטים מולכם ממש ואף לשתף אתכם בשירה תוך כדי. מדובר בחוויה מומלצת לכל אירוע.
 
שירה בבר אקטיבי
 
הזמרים מתפקדים גם כמלצרים בבר. הם יגישו לכם את המשקאות שעה שתהיו על רחבת הריקודגים ויפצחו בשירה קצבית. זמרים אלו צריכים להיות גם עם רקע בתפעול בארים ומזיגת משקאות לצד הרקע האומנותי בשירה. זמרים שונים יבחרו לשיר שירים השייכים למגוון של רפרטוארים אך המשותף לכולם הוא ההתאמה לאירוע: יצירת האש בקרב הקהל, ויצירת השמחה בקרב הנוכחים באירוע. ברבים מן המקרים – מדובר בזמרים אשר מצליחים לגרום גם לנותני שירותים יומיומיים כמו המוכר בסופר או הדוור בדואר לבצע מספר תנועות ריקוד עקב השירה שלהם זמרים מסוג זה הם זמרים המתאימים לעבודה בבר אקטיבי בשל היכולת שלהם לייצר עניין אומנותי  בכל מצב.
 
שירה אומנותית
 
במעט מקרים יבחר בעל האירוע לשכור להקה קלאסית המכילה זמרים מסגנון זה. בדרך כלל, גם כאשר הרפרטואר הוא קלאסי מומלץ לדבוק בשירים עם טמפו גבוה אשר ייצרו מהירות ועניין רב בקרב הקהל. נכון, הקהל לא ישיר LIEDERבגרמנית או פלמנקו ספרדי אבל הוא יוכל להתחבר לקצב בקלות ולהרגיש שהמופע שייך לאירוע.