טיפים לבחירת מוסיקה לאירועים

     
 
 

מוסיקה היא חלק חשוב מחיי כל אדם, מלבד אלה שכמובן מאוד לא אוהבים מוסיקה אבל אני תוהה כמה מהם קיימים בעולמנו, לכולנו יש שירים מסוימים שאנו אוהבים ותמיד נאהב לשמוע, שירים שמציינים רגעים שמזכירים לנו דברים, בשירים יש המון מן המנגינה ומן המילים שבהן. מוסיקה יכולה לשייך אותנו או להחזיר אותנו לרגעים מסוימים בחיים. ולכן כאשר אנו רוצים לתכנן אירוע שמתקרב ובא אנו רוצים לשמוע באירוע מוסיקה טובה, מוזיקה שמתאימה ושכולם יאהבו ויתחברו אליה מה שמאוד קשה לעשות, אגב בגלל שלכולנו טעם שונה גם במוסיקה. מוסיקה לאירועים היא נושא חשוב מאוד, המון אנשים נוהגים להיפגש עם התקליטן ולבדוק איתו שירים שמתאימים ומתי הם יושמעו באיזה רגע וכד'.

מוסיקה לאירוע בריתה בצפון חשובה לנו מאוד מהבחינה שאם נבחר בשירים הנכונים לרגעים הנכונים, נוכל לרגש, נוכל לנצור רגע בלב שכולו מושלם ויפה ושלנו. לכן אנו גם חושבים רבות על השירים שאנו רוצים שיושמעו באירוע, לנו ולאורחים, אלה שיתאימו במדויק. מוסיקה לאירועים לרוב צריכה להיות שמחה אבל קודם כל תלוי באיזה אירוע מדובר ותלוי באיזה רגע באירוע מדובר. אם אנו מדברים על חתונה, אז יש את השיר של החופה ושיר בסיום החופה, ושיר של ריקוד סלואו, ואת השירים שיתנגנו ברקע בזמן הארוחה, והשירים שיתנגנו בריקודים בין לבין הארוחות. ולכן הבחירה שלנו מאוד חשובה.
 
מוסיקה לאירועים גורמת לנו לחשוב רבות, על שירים שאנו כבר מכירים על כאלה חדשים ושירים ישנים, נוסטלגיים יותר, על שירים שמעולם לא שמענו ופתאום נשמעים לנו ואנו מבינים שהם מתאימים לרגע מסוים וכד'. לכן חשוב לדעת מראש את הכיוון אליו אנו הולכים, חשוב לדעת פחות או יותר מה אנו רוצים שיהיה, לחשוב על הקהל שיגיע, על המשפחה, הקרובים והחברים, טווח הגילאים, העדות וכד'. חשוב מאוד כשבוחרים מוסיקה לאירועים לא למחזר את עצמנו לא להיות קלי שאתיים מידי גם שם. אפשר להתייעץ עם כמה אנשים שמבינים ואז לבוא ולהחליט יחד עם התקליטן אפשר לבוא עם רעיונות מראש שחשבנו עליהם והכל כדי לבחור נכונה.
 
חשוב מאוד כשאנו בוחרים מוסיקה לאירועים, לדעת גם באיזה דרך להשמיע את השיר, כאשר אנו בוחרים מוסיקת רקע אנו יודעים שהיא תיהיה ותושמע בעוצמה חלשה כשמה כן היא רקע ולכן נבחר שירים רגועים ונעימים לאוזן. כאשר מדובר במטרה אחרת שהיא לרקוד ולשמוח נבחר בשירים בהתאם לכך. מוסיקה לאירועים חשובה מאוד, כמעט כמו האוכל ואפילו איך שאנו נראים, ישנן החלטות קטנות בדרך לאירוע שמשנות המון, כך גם מוסיקה לאירועים, את העיצוב של האולם פחות אנשים יזכרו אבל את המוסיקה שנעמה לאוזן או לא ואם היה סתם רעש באוזן או כייף ונעים זה משהו שיזכרו יותר לכן חשוב לבחור מוסיקה לאירועים מתאימה בדיוק לכל חלק באירוע עצמו.