כיצד ניבחר צלם לאירוע

     
 
 

 ישנם המון קריטריונים שחשובים מאוד כאשר אנו מנסים להרים אירוע ולהוציאו לפועל, אנו צריכים לסגור אולם ותאריך נוח פחות או יותר, אנו צריכים להחליט על האוכל שיוגש לאורחים, על הבגדים שנלבש, על התקליטן שינגן מוזיקת רקע ובכלל ועוד. בין כל ההחלטות הללו אנו צריכים גם לבחור צלם לאירוע שיתעד רגעים ויצלם את מה שקורה כדי שכמובן יהיה לנו במה להיזכר בשנים הבאות. צילום אירועים הוא בהחלט נושא חשוב, מי יצלם איך יצלם באיזה סוג של צילום, וידיאו או תמונות סטילס או כמובן שניהם יחד, אם יהיו מגנטים באירוע או לא וכד'.

 
צילום אירועים הוא בהחלט נושא חשוב בכל אירוע שלא יהיה לנו, כדי שיהיה תיעוד מוצלח של הדברים. אנו צריכים צלם טוב, שיצלם כמעט את כל מי שחשוב לנו להצטלם איתו ובכלל כדי שנזכור מי היה באירוע ומי לא נכח. תמונות הם בדרך כלל פתח לנוסטלגיה שתבוא עם הזמן. בבוא היום נסתכל על האלבומים, על המגנטים, על הוידיאו ונראה אנשים שנעלמו מחיינו, אנשים שחלילה הלכו לעולמם, אנשים שטסו רחוק, אנשים שהיו קטנים והשתנו פלאים וזה יעשה לנו משהו, ויותר מזה אנו נראה את עצמנו ואת השינוי שחל בנו וזה יעשה לנו משהו, משהו חזק ששווה הכל, לא סתם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים כי יש כל כך הרבה להגיד על תמונה במיוחד אם אנו זוכרים את הסיטואציה.
 
צילום אירועים הוא חשוב מאוד, חשוב שזה יהיה צלם ותיק, צלם מנוסה שיודע לצלם ויודע ללכוד רגעים טובים וחשובים בעין המצלמה. שיודע על מה להתביית ואיפה לשים את הפוקוס כשצריך אותו. צילום אירועים צריך לבחור בצורה נכונה, לבדוק על אירועי עבר, המלצות מחברים קרובים כדי שנדע שבחרנו נכונה. ישנם המון אנשים שעוסקים בתחום צילום אירועים, לא כולם איכותיים וטובים וברמה שאנו מחפשים ורוצים. ישנם כאלה גם שדורשים מחיר שאינו מוצדק ועל כן אנו צריכים לבחור בקפידה. צילום אירועים הוא הכי הרבה בשבילנו מכיוון שאחרי האירוע זה מה שנשאר לנו, לזכור להתרפק לבקר את הנוסטלגיה.
 
לא משנה איזה אירוע אנו מרימים לאוויר, ומה אנו מתכננים חשוב שיהיה צילום אירועים טוב באירוע זה, שיתעד בצורה יפה וטובה את כל מה שצריך. אם מדובר בחתונה אז שידע להוציא מהזוג את המיטב, הכי קשה לצלם רגש, התרגשות, התלהבות שמחה ולכן אלו זמנים שחשוב לקלוט בהם תמונות ולא כל צלם יודע לעשות זאת. צילום אירועים אמור להיות איכותי כיוון שכמות התמונות פחות חשובה בנושא הזה, עדיף שיהיה קומץ של תמונות יפות ואיכותיות ולא כמות רבה של תמונות שלא עושות את העבודה ולא משרתות את הצורך שלנו בהן. צילום נכון, מפוקס, מחודד ולוקט את הרגע זהו הצילום הכי טוב שאנו יכולים לדרוש.