מעגל מתופפים

     
 
 

מעגל מתופפים

במאמר זה יסופק לכם מעט מידע על מעכגל מתופפים. מדובר בשירות לאירועים שונים אשר מוסיף נופך לאולם אירועים בת"א ומעניק לו תחושה קצבית מבלי שתצטרכו לקום מהכיסא. במסגרת פעילות כמו מעגל מתופפים ישנו אלמנט של יצירת אווירה באמצעות מקצבים שונים הנלמדים על ידי מתופפים מקצועיים. המקצבים מתופפים על ידי כלי פרקשן שונים: דרבוקות, קחונים, ותופים דרום אמריקאים שונים. להלן מספר שירותים המסופקים על יגדי צוות מעגי מתופפים לאירוע:
 
לימוד פרקשן
 
מופצים כל מיני סוגי תופים עממיים ברחבי הקהל והמקצבים נלמדים על ידי להקת המתופפים. הלהקה תבצע כל תפקיד בנפרד ולאחר מכן הכל בייחד. לאחר מכן כל מי שיש לו כלי מסויים ילמד אותו פרטנית זמן קצר ולאחר מכן יתכנסו יושבי האירוע אל מעגל מתופפים ויבצעו את התיפוף בצוותא. חשוב להדגיש כי מעגל מתופפים אינו נועד רק להעשיר את האירוע – זה לימוד פורה נטו ואתה למעשה מנחיל לעצמך ידע בתיפוף רק מעצם ההגעה לאירוע וההשתתפות בו.
 
הופעות מתופפים
 
יבוצעו הופעות שונות של מתופפים ומתופפות מקצועיים. חשוב להבין כי הופעות אלו הן כמו קונצרט לכל דבר. אתם לא תאמינו לאיזו רמה של סונוריקה ניתן להגיע באמצעות תופים בלבד. ניתן לחולל תזמורת שלמה המתבססת כולה רק על כלי הקשה. חוויה זו מביאה למעשה את אפריקה ודרום אמריקה לאיזור המרכז הישראלי – חוויה עם הרבה קסם המשאירה חותם חיובי לכל המשתתפים באמצעות מעגל מתופפים.
 
הסברים על התופים
 
יתקבלו הסברים תיאורתיים על התופים השונים: מדוע הם נראים כפי שהם נראים, כיצד הם נוצרו ולאיזו מטרה. תתבצע סקירה הסטורית גם על גילגולי התופים השונים מדרום אמריקה לאירופה או אפריקה ולהיפך. הידע יועבר בצורה מעניינת עבור כולם – גם עבור מי שאין לו סבלנו יתרה לשמוע הרצאה בסגנון אוניברסיטאי. צוות מעגל מתופפים הוא בעלי ניסיון רב בהנחלת ידע זה בסבלנות ובאהבה.
 
עלויות השירות
 
עלויות השירות תלויות בזמן לו אתה זקוק, ובסוגי השירותים בהם אתה מעוניין. יש לברר את כל הפרטים עם צוותי מעגל מתופפים בטרם סגירת העסקה על מנת שלא תיוותר מופתע. חשוב להבין כי עלויות השירות מתבססות גם על טיב הצוות ולכן אנו סבורים כי לעתים עדיף לשלם יותר ולקבל מעגל מתופפים ברמה גבוהה ובלתי נשכחת.