עד כמה חשובים המגנטים באירועים

     
 
 

אירועים לא משנה מאיזה סוג הפכו לבילויים המשמעותיים בחיינו, כמעט ואין אדם או זוג או משפחה שלא מוזמנים לאירוע לפחות אחת לחודש, אם חתונה, בר מצווה או בריתות למיניהן. לפעמים החתונה באולם, לפעמים באיזה גינה או בבית פרטי כל אחד והסגנון שלו, לאירועים בסגנון הזה צריך להשכיר את שירותי אינגו שיעצבו לנו את האירוע - לחצו לאתר אינגו. אבל מה שבטוח נמצא באירוע אליו נגיע יהיו צילומים מסוג מגנטים. מגנטים לאירועים הפכו כל כך פופולאריים כמין תזכורת שתישאר לנו מהאירוע בו נכחנו אותם נוכל לשים על הדלת של הבית או דלת המקרר עליהם נציץ בכל פעם שנפתח את המקרר. מטבע האדם אנו אוהבים להנציח אוהבים תזכורות אוהבים שנשאר לנו משהו אחרי כדי לזכור את מה שהיה.

 
מגנטים לאירועים עוזרים לנו בתזכורת הזאת. אנו יכולים לקבל מאירוע אחד ממש אלבום קטן של מגנטים, בהם תמונות מכל מיני סוגים שיזכירו לנו את הדברים, במקום לפתח תמונות או פילים כמו שהיינו עושים בעבר. אין ספק שהקדמה הגיעה גם אל תמונות, בעבר לא היינו זוכים לראות מגנטים באירועים, אלא רק תמונות שהיו עוברות אלינו וגם אם היינו רוצים לרכוש אותן, או אחר כך ללכת לבעל האירוע ולצפות באלבומים. בימינו אנו ישנם בכל אירוע כמעט מגנטים לאירועים, תמונה שממוקמת על גבי מגנט, שנשארת לה במקום בו מגנט יכול להישמר ולא באלבומים בספרייה או במזנון בסלון.
 
תמיד שנלך לבקר חברים או משפחה ונגיע אל המטבח נראה מגנטים על דלת המקרר ונצפה בהם, על תמונת המגנט גם בדרך כלל כתוב את שמם של האנשים, שלהם היה את האירוע. מגנטים לאירועים הפכו מאוד פופולאריים בגלל הקלילות שבהם, שהתמונה מגיעה אלינו כמה שניות לאחר שהיא צולמה. מגנטים לאירועים גם מקלים עלינו בעלי האירוע כיוון שהם נותנים לנו דרך בה האנשים שנכחו באירוע יזכרו את האירוע שלנו לטובה. הרבה יותר נעים לחלק מגנטים של תמונות מאשר תמונות לאחר שפותחו והגיעו אלינו. אנו מבינים עם הזמן שבו אנו אוגרים המון מגנטים, בכמה אירועים נכחנו, איפה נהנינו יותר, איפה היינו נראים טוב יותר, איך הזמן עושה את שלו מבחינת המראה שלנו, איך פעם הייתה לנו תסרוקת שונה או טעם אחר בבגדים ואופנה במיוחד אצל הנשים.
 
מגנטים לאירועים הם בהחלט תזכורת טובה ודרך נעימה לזכור אירוע שנכחנו בו, כמעט וכל אירוע שנהיה בו נמצא את האפשרות לקבל מגנטים עם תמונות שלנו, לפעמים לנוכח כמות האירועים כבר אין לנו מקום למגנטים, ואנו מנסים לחפש מקום אחר, שיעזור לדלת המקרר באיסוף המגנטים שצברנו. ישנם פעמים בהם נבחר שלא להצטלם, תלוי כמובן במצב הרוח בקרבה לבעלי האירוע וכמה הוא חשוב לנו. לפעמים לא נדע אפילו שצולמנו במגנט אבל אז זה יגיע אלינו מאדם אחר שראה. תזכורת המגנטים תעשה לנו נעים לראות שסך הכל נהנינו מהאירוע ושמחנו בו.